Wideo

To w końcu jestem czy nie jestem?

To w końcu jestem czy nie jestem? TVN

To w końcu jestem czy nie jestem?

Wideo

Opis

Odcinki

Opis

Andżelika jest dziewczyną Błażeja, jednak martwi się, bo chłopak trzyma ją na dystans i nie pozwala na bliskość. Nastolatek prosi o pomoc Adama, który jest gejem i któremu podoba się Błażej. Chłopak jest przekonany, że także wpadł w oko Błażejowi i gdy nadarza się okazja, całuje go. Świadkami pocałunku są inni uczniowie. Błażej coraz więcej myśli o Adamie. Zaczyna także podejrzewać, że jest gejem.

Odcinki