Wideo

Szkoła:Przegapiłeś dzisiejszy odcinek - zobacz Olka w akcji!

Wideo

Opis

Odcinki

Opis

Licealista Olek Szumski udaje ból brzucha, żeby unikać randek z Pauliną Kotulą. Chłopak jest znudzony ich związkiem, ale boi się zerwać z nią. Wpada na pomysł, że okłamie dziewczynę, że jest śmiertelnie chory na raka. Zamierza wmówić Paulinie, że musi się z nią rozstać, bo chce być teraz sam. Nastolatka godzi się na ich rozstanie, ale w tajemnicy zbiera pieniądze na leczenie Olka. O zbiórce dowiadują się nauczyciele. Barbara Gruszka odkrywa, że uczeń okłamał wszystkich… Jednocześnie Renata Kosińska i Laura Mirecka z 1b liceum są najlepszymi przyjaciółkami. Uwielbiają robić sobie wspólne zdjęcia i umieszczać je w necie. Laura zaczyna zdawać sobie sprawę, że przyjaciółka z premedytacją robi jej brzydkie zdjęcia, żeby sama wyglądała korzystniej. Wojna dziewczyn nie podoba się ich chłopakom. Witek i Marcel postanawiają zerwać z nastolatkami.

Odcinki