Wideo

Szkoła PRZED PREMIERĄ W TV: Nosisz podróby z bazaru?!

Wideo

Opis

Odcinki

Opis

Gimnazjalistki Agata Kawecka i Monika Wasilewska prowadzą w sieci anonimowy profil Obciachometr, na którym zamieszczają zdjęcia innych uczniów i wyśmiewają ich wygląd. Dziewczyny są z siebie zadowolone, bo profil zyskuje popularność. Zupełnie nie przejmują się tym, czy swoim zachowaniem sprawiają komuś przykrość. Jedna z uczennic jest załamana ciągłym wyśmiewanie się z niej. Matka upokarzanej dziewczyny żąda by szkoła ukarała twórców Obciachometru. Gimnajalistki, chcąc uniknąć konsekwencji, postanawiają skierować podejrzenia na niewinną koleżankę z klasy.

Odcinki