Wideo

Szkoła PRZED PREMIERĄ W TV: Czy Ty w ogóle myślisz za siebie?

Szkoła PRZED PREMIERĄ W TV:  Czy Ty w ogóle myślisz za siebie?
Szkoła PRZED PREMIERĄ W TV: Czy Ty w ogóle myślisz za siebie?

Wideo

Opis

Odcinki

Opis

Maturzysta Dominik Łukasik lubi imprezować, dlatego rzuciła go dziewczyna. Chłopak namawia kolegę, Krzyśka Szumińskiego, żeby tak jak on korzystał z życia i nie pozwolił kontrolować się ukochanej. Kasi nie podoba się to, że jej chłopak imprezuje z Dominikiem i jego koleżankami. Krzysiek okłamuje Kasię i daje namówić się Dominikowi na kolejne spotkanie.

Odcinki