Wideo

Szkoła PRZED EMISJĄ W TV: Lepiej wiedzieć!

Wideo

Opis

Odcinki

Opis

Ósmoklasistka Martyna Gąska ma chłopaka ze starszej klasy. Dziewczynie bardzo podoba się Tymon, jednak nie lubi w jaki sposób ten ją dotyka. Nastolatka czuje się zagubiona i nie rozumie swoich emocji. Po lekturze książki o wychowaniu seksualnym uczennica zaczyna rozumieć, że ma prawo do odmowy, a jej chłopak powinien to uszanować. Kiedy Tymon się z nią nie zgadza, dziewczyna zrywa z nim. Zszokowany uczeń zachęcany przez kolegów zamieszcza obraźliwy wpis w internecie na temat Martyny.

Odcinki