Wideo

Szkoła: O wow, ale z Ciebie ciacho!

Wideo

Opis

Odcinki

Opis

Sebastian Grela z 2a liceum nie chce się wiązać z jedną dziewczyną, bo woli flirtować z wieloma na raz. Nie podoba się to Honoracie, która uważa go za swojego chłopaka. Chciałby przedstawić licealistę swoim rodzicom, ale on twierdzi, że oficjalne chodzenie jest nie dla niego. Dziewczyna postanawia zaszantażować ukochanego. Gdy licealista odrzuca ją, nastolatka znajduje innego chłopaka, żeby wzbudzić jego zazdrość… Czy jej plan się powiedzie?

Odcinki