Wideo

Szkoła: I Wy jeszcze na tym zarabialiście?!

Wideo

Opis

Odcinki

Opis

Anna Turczyn jest obiektem westchnień chłopców z 7 klasy podstawówki. Jeden z nich – Maks Deja z 7a wpada na pomysł, że można zarobić pokazując za pieniądze rzekomo nagie zdjęcia nauczycielki. W rzeczywistości są to zdjęcia modelki podobnej do anglistki, jednak koledzy dają się nabrać. Cenną gazetkę wykrada im Natasza Pawłowska, żeby ośmieszyć Annę Turczyn, której nie lubi. Dziewczyna donosi na kolegów, którzy muszą się tłumaczyć przed dyrektorem. Czy chłopcy odkryją, kto soi za intrygą?

Odcinki