Wideo

Serio myślałeś, że całowałem się z chłopakiem?

Wideo

Opis

Odcinki

Opis

Licealiści Dariusz Teodorczyk i Piotrek Szeląg znają się od dziecka i są najlepszymi przyjaciółmi. Piotrek niedawno zorientował się, że jest homoseksualistą, jednak ukrywa to przed przyjacielem, bo obawia się jego reakcji. Tymczasem w szkole roznosi się plotka o tym, że Piotrek jest gejem, bo na ostatniej imprezie całował się z innym homoseksualistą. W końcu nastolatek mówi przyjacielowi prawdę o sobie. Darek nie chce go znać. Czy Piotrek zdoła odzyskać przyjaciela?

Odcinki