Wideo

Musisz zostać przewodniczącym! No dobra.. zostanę.

Wideo

Opis

Odcinki

Opis

W szkole trwają przygotowania do wyborów przewodniczącego. Licealistka Małgosia Lenc jest zła, że Wojtek Pyrek , który zerwał z nią jakiś czas temu, zyskuje coraz większą popularność wśród uczniów i ma szansę je wygrać. Chce, żeby jej obecny chłopak Grzesiek wystartował w wyborach przeciwko Wojtkowi. Aby zwiększyć szanse Grześka podstępem publikuje ośmieszający go post na koncie jego rywala. Ma nadzieję, że Wojtek zostanie wykluczony z konkursu, a Grzesiek go wygra. Czy intryga uczennicy wyjdzie na jaw?