Wideo

Musimy się dostać na tę imprezę za wszelką cenę!

Wideo

Opis

Odcinki

Opis

Adam Klimowicz z gimnazjalnej 3a postanawia zdobyć pieniądze na wyjście do kina z dziewczyną, która od dawna bardzo mu się podoba. Uczeń sprzedał koleżankom i kolegom wejściówki na imprezę maturzystów, którą zorganizował jego starszy brat. Anita Grabiecka, w której Adam jest zakochany, upiła się podczas imprezy i okłamała rodziców, że jeden z licealistów podał jej narkotyki… Chłopak ma poważne problemy w szkole.