Wideo

Mężczyźni są dużo lepszymi kierowcami niż kobiety!

Wideo

Opis

Odcinki

Opis

Uczennica klasy 3c liceum, Anka Miśkiewicz, na osiemnaste urodziny dostała od rodziców samochód. Jej chłopak jest tym zachwycony i traktuje auto jak własne. Uważa, że jest dużo lepszym kierowcą i tylko on powinien nim jeździć. Wkrótce Wojtek powoduje stłuczkę, jest przerażony, bo wjechał w samochód swojego przyjaciela i nie zamierza się do tego przyznać. Zrzuca winę na swoją dziewczynę… Wściekły przyjaciel Wojtka ośmiesza Ankę w szkole.

Odcinki