Wideo

Filip Chajzer: Zapraszam na mój odcinek w "Szkole"!

Filip Chajzer: Zapraszam na mój odcinek w "Szkole"! Wideo: Mariusz Kordas/Jarek Łukawski

Filip Chajzer: Zapraszam na mój odcinek w "Szkole"!

Wideo

Opis

Odcinki

Opis

Jeden z uczniów będzie wyśmiewał się z Amelii, która jest wierną fanką Filipa Chajzera. Nie skończy się na dziewczynce. Publicznie obrazi także znanego dziennikarza. W jaki sposób gimnazjalistka będzie próbowała się bronić? Czy podjęte przez nauczycieli działania będą skuteczne w walce z hejtem internetowym?