Wideo

Filip Chajzer: Kulisy odcinka!

Filip Chajzer: Kulisy odcinka! Wideo: Mariusz Kordas/Jarek Łukawski

Filip Chajzer: Kulisy odcinka!

Wideo

Opis

Odcinki

Opis

Uczennica ósmej klasy podstawówki, Amelia Brzózka, spotyka przypadkiem Filipa Chajzera, którego jest fanką. Jeden z gimnazjalistów naśmiewa się z dziewczyny i obraża w Internecie jej idola. Amelia chce ukarać chłopaka i zakłada grupę, która hejtuje go w sieci. Nagonka na ucznia nakręca się coraz bardziej… W finale, za namową nauczyciela, Filip Chajzer przyjeżdża do szkoły, żeby porozmawiać z uczniami o hejcie w sieci.