Wideo

Filip Chajzer: Kim będę w serialu "Szkoła"?:)

Filip Chajzer: Kim będę w serialu "Szkoła"?:) Wideo: Mariusz Kordas/Jarek Łukawski
W nowym sezonie „Szkoły” nie zabraknie bardzo aktualnego tematu dyskryminacji rasowej. Widzowie poznają historię Abiba, który będzie atakowany przez uczniów ze względu na swoje pochodzenie. Czy ktoś stanie w jego obronie? Jak potoczy się historia prześladowanego chłopca?
To niestety nie będzie jedyna ofiara nienawiści w „Szkole”. Jeden z uczniów będzie wyśmiewał się
z Amelii, która jest wierną fanką Filipa Chajzera. Nie skończy się na dziewczynce. Publicznie obrazi także znanego dziennikarza. W jaki sposób gimnazjalistka będzie próbowała się bronić? Czy podjęte przez nauczycieli działania będą skuteczne w walce z hejtem internetowym?

Klub dla kobiet!
Następne wideo: