Odcinek 757
  Foto: |
OGLĄDAJ W PLAYER.pl

Licealista Janek Lis bardzo chce poprawić oceny z fizyki. Chłopak jednak ma problem, żeby zrozumieć przerabiane na lekcji tematy. Paulina Rydlewicz chce pomóc koledze w nauce. Między uczniami dochodzi do sprzeczki. Janek chce się odegrać na koleżance i rysuje jej karykaturę. Rysunek bardzo podoba się uczniom, a Paulina nie czuje się urażona… Tymczasem licealiści Marika Wroniecka i Hubert Płotka są parą od kilku tygodni. Hubertowi nie podoba się, że Marika dużo czasu spędza ze swoim przyjacielem, Pawłem i ciągle dla niego rezygnuje z ich wspólnych planów. Postanawia znaleźć Pawłowi dziewczynę i odciągnąć go od Mariki. Hubert płaci Patrycji Mularz, żeby spotkała się z Pawłem. Dziewczyna na drugi dzień oddaje Hubertowi pieniądze, bo Paweł bardzo jej się spodobał.