Odcinek 711
  Foto: |
OGLĄDAJ W PLAYER.pl

Hania Radowicz, uczennica 8 klasy, od dawna kocha się w licealiście  Jarku Zającu. Choć nie ma śmiałości by z nim porozmawiać, wierzy, że są dla siebie stworzeni. Dokładnie zaplanowała ich pierwsze spotkanie i idealny związek. Jej przyjaciółka, Magda zmęczona wysłuchiwaniem fantazji na temat chłopaka, postanawia przekonać go, by umówił się z Hanią. Okazuje się, że ósmoklasistka ma zaplanowany każdy szczegół i ich idealnej randki.  Niestety pierwsze spotkanie nie przebiega dokładnie tak, jak to sobie wymarzyła… Jednocześnie gimnazjalistki Agata Kawecka i Monika Wasilewska prowadzą w sieci anonimowy profil  Obciachometr, na którym zamieszczają zdjęcia innych uczniów i wyśmiewają ich wygląd. Dziewczyny są z siebie zadowolone, bo profil zyskuje popularność. Zupełnie nie przejmują się tym, czy swoim zachowaniemsprawiają komuś przykrość. Jedna z uczennic jest załamana ciągłym wyśmiewanie się z niej. Matka upokarzanej dziewczyny żąda by szkoła ukarała twórców Obciachometru. Gimnajalistki, chcąc uniknąć konsekwencji, postanawiają skierować podejrzenia na niewinną koleżankę z klasy.