odcinek 699
  Foto: |
OGLĄDAJ W PLAYER.pl

Licealistka chce zaimponować koledze i udaje, że jest łobuziarą/ ósmoklasista postanawia zarabiać na odrabianiu prac domowych
Paulina Nawrot z licealnej 1 a jest zachwycona Szymonem Bielą z równoległej klasy. Bardzo chciałaby lepiej go poznać, ale jest przekonana, że ten nawet na nią nie spojrzy, bo uczennica uchodzi za kujonkę.  Żeby zaimponować chłopakowi wprasza się na jego imprezę i upija się. Szymon udostępnia w Internecie nagranie z pijana uczennicą i dziewczyna staje się pośmiewiskiem w szkole. Nastolatka jest załamana… Tymczasem ósmoklasiści Krzysztof Radzik i Antek Stańczyk dobrze się uczą, choć nie są zbyt pilni. Nie przejmują się nauką, bo ta przychodzi im z łatwością. Nastolatkowie wpadają na pomysł, że będą robić uczniom zadania za pieniądze. Niestety oszukują kolegów i nauczyciele szybko odkrywają, że uczniowie nie odrabiają swoich prac sami.  Chłopcy wpadają w kłopoty, bo wściekły kolega chce się zemścić.

Odcinek 698

Odcinek 698