Odcinek 631
  Foto: |
OGLĄDAJ W PLAYER.pl

Nikola Tarkowska z drugiej klasy liceum jest zaskoczona widząc w szkole chłopaka, z którym rozstała się, bo był o nią chorobliwie zazdrosny i manipulował nią. Dziewczyna nie ma pojęcia, że nastolatek zmienił liceum, bo chce ją odzyskać. Nieświadoma tego uczennica spotyka się z byłym, bo nie chce sprawiać mu przykrości. Jednak ma nowego chłopaka i nie chce go stracić. Odtrącony Filip zamierza rozbić związek Nikoli… Tymczasem w szkole trwają przygotowania do wyborów przewodniczącego. Licealistka Małgosia Lenc jest zła, że Wojtek Pyrek , który zerwał z nią jakiś czas temu, zyskuje coraz większą popularność wśród uczniów i ma szansę je wygrać. Chce, żeby jej obecny chłopak Grzesiek wystartował w wyborach przeciwko Wojtkowi. Aby zwiększyć szanse Grześka podstępem publikuje ośmieszający go post na koncie jego rywala. Ma nadzieję, że Wojtek zostanie wykluczony z konkursu, a Grzesiek go wygra. Czy intryga uczennicy wyjdzie na jaw?