Odcinek 625
  Foto: |
OGLĄDAJ W PLAYER.pl

Licealista Janek Grzywacz nie dogaduje się z dziewczyną, Anitą Stefańczyk, z którą jest od dłuższego czasu, dlatego postanawia z nią zerwać. Niebawem zaczyna spotykać się z Pauliną Nawrot, swoją dobrą przyjaciółką. Anita jest zazdrosna i planuje skompromitować Paulinę. Odnajduje jej zdjęcie z dawnych czasów, gdy dziewczyna była otyła i wrzuca je do Internetu… Tymczasem w szkole pojawia się nowa nauczycielka, która chwilowo zastępuje polonistkę, Jolantę Żabińską. Kobieta jest wymagająca i ostra. Gdy Olek Szumski robi jej dowcipy, nauczycielka każe go uwagami i jedynkami. Chłopak uważa, że się na niego uwzięła. Wkrótce oskarża ucznia o kradzież. Chłopak broni się i zapewnia, że jest niewinny… Czy uda mu się udowodnić swoją niewinność?