Odcinek 624
  Foto: |
OGLĄDAJ W PLAYER.pl

Uczennica klasy 7c, Gaja Szczepanik czuje się samotna i niekochana przez rodziców, którzy są zapracowani i nie poświęcają córce uwagi. Nastolatka poznaje w Internecie mężczyznę, ale nie przyznaje się nikomu, że zaprzyjaźniła się z dorosłym. Kiedy mama zapomina dać dziewczynie pieniądze na opłacenie wycieczki szkolnej, Gaja prosi o pomoc znajomego z sieci. Mężczyzna przywozi jej pieniądze i zabiera na przejażdżkę. Następnego dnia Gaja nie pojawia się w szkole… . Tymczasem Damian Olesiak z licealnej 2a spotyka się z koleżanką z klasy, Mają Matysiak. Chłopak jest chorobliwie zazdrosny o Maję. Jest agresywny wobec niej i nie pozwala jej nawet rozmawiać z innymi chłopakami. Maja z nim zrywa, a wtedy on obcina jej włosy i straszy, że obleje ją kwasem, jeśli do niego nie wróci.