Odcinek 618
  Foto: |
OGLĄDAJ W PLAYER.pl

Matka licealistki, Kaśki Pióreckiej jest striptizerką. Kobieta został wynajęta na imprezę urodzinową kolegi córki. Jeden z uczniów nagrał jej występ i umieścił go w Internecie. Kaśka przypadkiem dowiaduje się o tym i jest załamana. Tym bardziej, że uczniowie zaczynają jej dokuczać. Tymczasem   maturzysta Przemek Mróz ma reprezentować szkołę w zawodach tenisowych. Kolega chłopaka, Wojtek zazdrości mu i chce zająć jego miejsce. Niszczy rakietę, którą pożyczył Przemkowi i zmusza go do rezygnacji z zawodów. Chłopak wycofuje się, nie wie, że jego znajomi planują kupić mu nową rakietę. Czy podstęp Wojtka wyjdzie na jaw?