Odcinek 616
  Foto: |
OGLĄDAJ W PLAYER.pl

Licealista Mariusz Zawojski bardzo chciałby zostać reżyserem filmowym. Nastolatek razem z przyjaciółmi kręci film na konkurs. Chłopak marzy, żeby zostać reżyserem, ale jego znajomi uważają, że nie ma talentu. Mariuszowi jest bardzo przykro i rezygnuje z udziału w konkursie. Tymczasem jego znajomi mają wyrzuty sumienia i postanawiają dokończyć za niego film. Jednocześnie uczniowie licealnej 2d, Darkowi Teodorczykowi, grozi powtarzanie klasy. Chłopak postanawia poprawić oceny, żeby nie denerwować mamy, która choruje. Kacper Wirecki proponuje Darkowi, że napisze za niego rozprawkę. W zamian Darek ma pobić ucznia, który dokucza Kacprowi...