Odcinek 596
  Foto: |
OGLĄDAJ W PLAYER.pl

Licealista Darek Teodorczyk znęca się nad młodszymi uczniami. Ci postanawiają zorganizować akcję w szkole przeciwko przemocy, ale gdy Darek dowiaduje się o tym, zaczyna jeszcze bardziej ich nękać. Chłopcy mówią o wszystkim nauczycielowi, który uświadamia Darkowi, co mu grozi. Chłopak z zemsty za donos do nauczyciela nasyła na młodszych uczniów swoich kolegów… Tymczasem gimnazjalistka Magda Lach spotyka się z licealistą. Wczoraj po raz pierwszy pokazała się mu nago i bardzo to przeżywa. Przypadkiem dowiaduje się, że chłopak zrobił jej zdjęcia z ukrycia i pokazał kolegom. Zdradził im też, że nie zależy mu na dziewczynie, chce ją tylko zaciągnąć do łóżka. Gdy kolega Magdy odkrywa prawdę, postanawia przestrzec ją przed nastolatkiem.