Odcinek 586
  Foto: |
OGLĄDAJ W PLAYER.pl

Uczennica klasy 8 a Hania Rodowicz marzy o tym, by zostać aktorką. Chce stać się bardziej kobieca i seksowna, bo zamierza zdobyć rolę w serialu. Dlatego zmienia styl i robi mocny makijaż. Aby sprawdzić efekty przemiany, podrywa chłopaka, który wpadł w oko jej przyjaciółce. Wkrótce kradnie obcasy koleżanki , ale ponieważ nie potrafi w nich chodzić przewraca się i skręca kostkę. Staje się pośmiewiskiem w całej szkole… Tymczasem licealista Konrad Wojcieszko nagrywa kolegę płaczącego z powodu śmierci ukochanego psa. Konrad liczy, że gdy dziewczyna Kamila zobaczy nagranie , rzuci go. Uczniowie zaczynają naśmiewać się z chłopaka, a Eliza przejmuje się tym i nie chce już z nim być.