Odcinek 585
  Foto: |
OGLĄDAJ W PLAYER.pl

Leon Grosicki z gimnazjalnej 3b ukrywa przed kolegami, że jego ojciec jest gejem i planuje ślub ze swoim partnerem. Wkrótce cała szkoła dowiaduje się jednak, że ojciec ucznia jest homoseksualistą. Chłopak wstydzi się tego. Ma nadzieję, że koledzy szybciej przestaną się z niego wyśmiewać jeśli ogłosi to przez radiowęzeł… Tymczasem licealistka Eliza Starzewska jest szczęśliwa, że poznała w pubie studentów, którzy nalegają na kolejne spotkania. Koleżanka dziewczyny odkrywa, że mężczyźni chcą wykorzystać Elizę. Maja próbuje powstrzymać ją przed kolejnym spotkaniem. Czy Eliza posłucha rad koleżanki?