Odcinek 548
  Foto: |
OGLĄDAJ W PLAYER.pl

Do liceum dołącza nowy uczeń, Maciek Petrus. Nastolatek jest starszym kuzynem Cezarego, któremu bardzo imponuje. Przybrana siostra gimnazjalisty, Daria, uważa, że Maciek jest chuliganem i ma zły wpływ na Cezarego, ale chłopak nie chce jej słuchać. Uczniowie razem palą papierosy i zastraszają młodszych. Wkrótce kradną pieniądze ze szkolnej zbiórki dla domu dziecka. Cezary ma wyrzuty sumienia… Tymczasem gimnazjalista Wojtek Pyrek zaczyna podejrzewać, że jest gejem. Nastolatkowi przyśnił się pocałunek z najlepszym przyjacielem i jego koleżanka, Gabrysia,  wywnioskowała, że jest homoseksualistą. Wojtek początkowo unika przyjaciela, ale w końcu mówi mu prawdę. Jerzy uświadamia mu, że sen nic nie znaczy. Tymczasem Gabrysia ogłasza wszystkim w szkole, że Wojtek i Jerzy są parą.