Odcinek 547
  Foto: |
OGLĄDAJ W PLAYER.pl

Klaudia  Szot  z gimnazjalnej  2b dostaje pierwszy raz okres. Koledzy dla żartu przyczepiają do jej plecaka tampon umazany keczupem. Upokorzona Klaudia postanawia się głodzić, żeby już nigdy nie mieć  miesiączki. Próbują ją od tego odwieść przyjaciółki, Nadia i Zuza. Dziewczyna jednak nie chce ich słuchać…Tymczasem gimnazjalista Janek Grzywacz za namową swojego przyjaciela Kuby leczy uczniów domowymi sposoby swojej babci.  Nie wie, że Kuba  zarabia na jego pacjentach. Chłopcy się kłócą, gdy Janek stwierdza, że nie może pomóc uczniowi ze złamaną ręką . Kuba zaczyna leczyć sam.  Zdejmuje uczniowi z ręki gips i obkłada ją kapustą. Tymczasem Janek odkrywa, że dziewczyna, której pomógł zapłaciła za to Kubie.