Odcinek 538
szkola
OGLĄDAJ W PLAYER.pl

Gimnazjaliści straszą koleżanki i świetnie się tym bawią. Dziewczyny postanawiają odegrać się na kolegach i udają, że jednej z nich wypadło oko. Druga nagrywa reakcje chłopaków i zamieszcza filmik w Internecie. Uczniowie staja się pośmiewiskiem. Postanawiają zemścić się na koleżankach i wrobić  je w znęcanie się nad zwierzętami…. Tymczasem maturzystka pod wpływem alkoholu potrąciła samochodem pieszego i uciekła z miejsca wypadku. Brat dziewczyny próbuje zatuszować sprawę. Tymczasem do szkoły przyjeżdża policja, która szuka sprawcy wypadku. Uczennica ma coraz większe wyrzuty sumienia. Przychodzi do szpitala sprawdzić jak czuje się potrącony przez nią mężczyzna. Czy uczennica przyzna się do winy?