Odcinek 5
Szkoła 5
OGLĄDAJ W PLAYER.pl

Szymon Buczek, uczeń klasy II d liceum  próbuje sam utrzymywać rodzinę po tym, jak jego ojciec stracił pracę i popadł w alkoholizm. Przez pracę robi sobie problemy w szkole.

Szymon Buczek od dłuższego czasu zaniedbuje naukę i przychodzi do szkoły bardzo zmęczony. Odkąd jego ojciec stracił pracę, Szymon sam zarabia po szkole na jedzenie dla siebie i brata. Dorabia w warsztacie samochodowym. Ma nadzieję, że ojciec szybko znajdzie nową pracę, tymczasem mężczyzna coraz więcej pije, a Szymon, który musi się uczyć, pracować i zajmować młodszym bratem jest coraz bardziej zmęczony. Uczeń bardzo chce ukryć przed nauczycielami problemy rodzinne, ale dostaje coraz więcej złych ocen. Boi się, że w końcu jego ojciec zostanie wezwany do szkoły i wtedy wszystko się wyda.  Wychowawca Szymona, historyk Zbigniew Małek, postanawia odwiedzić ucznia w domu, odkrywa prawdę. Szymon jest załamany, jego ojciec również. Do mężczyzny dociera, że może stracić synów. Postanawia poddać się leczeniu.

Gimnazjalistka z klasy II a Weronika Grygiel w trakcie zabawy w seks z kolegami z klasy zachodzi w ciążę, którą później próbuje usunąć zażywając tabletki poronne zakupione przez Internet.

Weronika Grygiel od jakiegoś czasu źle się czuje, ma mdłości i boli ją brzuch. Gimnazjalistka jest bardzo przestraszona, bo podejrzewa, że może być w ciąży po tym, jak miesiąc wcześniej na imprezie uprawiała seks z kolegami, bawili się w kwadracik. 14-latka robi sobie test ciążowy, wynik jest pozytywny. Postanawia zażyć tabletki poronne, żeby pozbyć się niechcianej ciąży. Dziewczyna dostaje silnego bólu brzucha i krwawienia. Ze szkoły zabiera ją pogotowie.

~Gość

Patologia jak nic, niektórzy to oglądaja i mówią że to normalne- tak w blokowisku socialnym w moim mieście na pewno,..

patologia straszna

~Gość

wspułczuje ale sie nigdy nieebieże więcej tabletek poronnych niż (1)

~Gość

cześć pozdrawiam i wspulczuje ale te kawałki z ciążą były najpepszk

~Gość

ten film jest bombowy uwielbiam go

Skąd tam się wziął Damian Mirga? xd

~Gość

Bardzo lubię ten filmik jest fajny

~Gość

Z kim ona zaszła w ciąże?Bo nie oglądałem tego.

ania linska ostoja

kwadracik mrrrrrrr

No właśnie jak się nazywa Szymon? :p

~Gość

A jak naprawdę nazywa się chłopak grający Szymona ?

~Gość

Jak nazywa się aktorka grająca Weronikę?

Patrycja Kita

Fajna ta Blanka :P