Odcinek 432
  Foto: |
OGLĄDAJ W PLAYER.pl

Po szkole roznosi się plotka, że profesor Zbigniew Małek jest nosicielem wirusa HIV, a gimnazjalistka Marysia Madej zaraziła się od niego pijąc z jego kubka. Uczniowie odsuwają się od dziewczyny, a ta jest przerażona, bo wierzy, że rzeczywiście jest chora…
Licealista Filip Milecki zrezygnował ze szkoły muzycznej, żeby grać w szkolnym zespole rockowym. Jego ojciec jest wściekły, bo uważa, że chłopak ma przed sobą karierę muzyka, a swoją decyzją przekreśla szansę na sukces.  Mężczyzna zabrania synowi grać w szkolnym zespole. Zamiast tego chłopak ma się zająć muzyką poważną. Filip prosi siostrę, by kryła go przed ojcem. Przyjaciel chłopaka wpada na pomysł, że poderwie siostrę kolegi i przekona ją, by pomogła bratu.