Odcinek 28
SZKOLA 28
OGLĄDAJ W PLAYER.pl

Uczeń II klasy liceum jest chory na serce i mimo zakazu lekarzy gra w szkolnej drużynie koszykówki.  Chłopak nie powiedział nikomu o chorobie. Ostatnio jednak gorzej się czuje. Nie chodzi na treningi ani na randki…

Koszykarz z wadą serca nie mówi nikomu o chorobie, bo chce normalnie żyć. Od jakiegoś czasu jednak gorzej się czuje i opuszcza treningi. Kolega Borysa z drużyny jest zazdrosny o jego dziewczynę i chce ją odzyskać. Wkrótce koszykarze stają do pojedynku, w czasie którego Borys traci przytomność.

14-letnia uczennica gimnazjum, Laura Woźnicka, odkrywa, że jej ojciec spotyka się z matką przyjaciółki z klasy. Dziewczyna jest wściekła, bo uważa że kobieta chce zabrać jej ojca.

14-letnia Laura jest załamana, bo dowiedziała się, że jej ojciec spotyka się matką koleżanki z klasy. Mężczyzna chce jak najszybciej powiedzieć o wszystkim żonie i zostawić rodzinę. Między dziewczynami narasta konflikt, w końcu dochodzi między nimi do bójki. Rozdziela je wychowawczyni Jolanta Żabińska i zawiadamia rodziców dziewczyn o zdarzeniu. W szkole roznosi się plotka o związku matki i ojca dwóch przyjaciółek. Laura nienawidzi koleżanki i postanawia się na niej zemścić. Wykrada z pracowni chemicznej kwas i oblewa nim twarz dziewczyny!

~Gość

a jak to sie robi żeby oglądać

~Gość

wie ktoś jak naprawdę nazywa się Krystian który nękał soją byłą dziewczynę Helenę??? PS. Krystiana lubie najbardziej ze wszystkich uczniów.

~Gość

tnie mnie .I sama reklama idzie

~Gość

Ekstra szkoła to super serial codziennie oglądam szkołę

~Gość

Gdzie mogę zobaczyć cały film?

~Gość

O tutaj: http://player.pl/seriale-online/szkola-odcinki,2395/odcinek-28,S00E28,33330.html
                      Tu umieszczane są wszystkie odcinki.

~Gość

Jak nazywa się aktor grający chorego Borysa?

Sebastian Gaweł

~Gość

jak się nazywa ta dziewczyna koszykarza? xd

~Gość

Basia Piątek, a chłopak to ja nie wiem :

~Gość

chcemy kontynuacje tej pary! co dalej z nimi? kiedy znowu będą?

jestem za

~Gość

omg rzeczywiście piękna ta ruda dziewczyna!!!!

~Gość

słyszałam od mojej koleżanki która tam statystowała, ze tam będzie taka super dziewczyna, ta która jest z tym chorym koszykarzem i ze będą jakies fajne sceny heheh

~Gość

Tego filmu nieda sie obejzec a chcialam sie dowiedziec co sie tej dziewczynie stanie w 28 odcinku stanie szkoda ze nieda sie obejzec bo naprawde fajny serial bardzo duzo uczy