Życie w "Szkole" nigdy nie jest nudne!
"Szkoła"
Życie bohaterów „Szkoły” to dużo więcej, niż walka o dobre oceny. To pierwsze miłosne doświadczenia, poszukiwanie swojego miejsca w grupie, a także bunt przeciwko dorosłym. Przygody nastolatków to prawdziwy emocjonalny rollercoaster. Czy w tym trudnym okresie bohaterom serialu uda się zbudować przyjaźnie, zaleczyć złamane serca, a przy tym nie zapomnieć o nauce?
"Szkoła""Szkoła"

W nowym sezonie „Szkoły” nie zabraknie bardzo aktualnego tematu dyskryminacji rasowej. Widzowie poznają historię Abiba, który będzie atakowany przez uczniów ze względu na swoje pochodzenie. Czy ktoś stanie w jego obronie?  Jak potoczy się historia prześladowanego chłopca?

"Szkoła""Szkoła"

To niestety nie będzie jedyna ofiara nienawiści w „Szkole”. Jeden z uczniów będzie wyśmiewał się
z Amelii, która jest wierną fanką Filipa Chajzera. Nie skończy się na dziewczynce. Publicznie obrazi także znanego dziennikarza. W jaki sposób gimnazjalistka będzie próbowała się bronić? Czy podjęte przez nauczycieli działania będą skuteczne w walce z hejtem internetowym?

Filip Chajzer: Kim będę w serialu "Szkoła"?:)
Wideo: Mariusz Kordas/Jarek Łukawski

We wrześniu widzowie poznają także historię nastolatka, który zrobi wszystko, żeby zdobyć popularność w grupie. Uczeń za wszelką cenę będzie musiał wykonać zadania, które wymyślą mu koledzy. Jakie pomysły zrodzą się w głowach młodych ludzi? Czy 13-latek zgodzi się na wszystkie propozycje znajomych tylko po to, żeby być lubianym?

Uwaga! Fragmenty nowego sezonu!

Musimy wyciągnąć od niego kasę!

Emisja: PONIEDZIAŁEK – PIĄTEK, 15:30, OD 3 WRZEŚNIA