Szkoła: Dlaczego zniszczyłaś moją gitarę?!

Julia Rogowska ogłasza casting na gitarzystę, który zastąpi jej chłopaka Konrada podczas zbliżającego się koncertu. Konrad wybiera atrakcyjna licealistkę, o którą Julia jest zazdrosna. Dziewczyna postanawia pozbyć się rywalki. Niszczy gitarę Konrada, a winę planuje zrzucić na Wiktorię. Zostaje jednak przyłapana.

SzkołaSzkoła

Szkoła to prawdziwa lekcja życia. To tu rodzą się pierwsze przyjaźnie i miłości, to w jej murach dochodzi do pierwszych konfliktów, problemów, bójek, zdrad i złamanych serc. Konflikty rodzinne, zawody miłosne, problemy z uzależnieniami, przemoc domowa to tylko niektóre problemy, z jakimi będą musieli zmierzyć się uczniowie i ich nauczyciele.