Szkoła: Głupio się zachowałem, wybaczysz mi?
Szkoła:Nie takie zaległości straszne, jak je malują!
W 767 odcinku Szkoły: Zazdrosny chłopak dosypuje rywalowi tabletki nasenne do soku, który wypija dziewczyna! Zobacz na player.pl jak potoczyły się losy Olka i Lidki!

Licealistka Lidka Borucka pomaga Olkowi Szumskiemu w nauce. Jej chłopak Kacper jest zazdrosny o to, ze dziewczyna spędza czas z Olkiem zamiast z nim. Kiedy groźby kierowane w stronę Olka nie przynoszą efektów, Kacper postanawia pozbyć się rywala i wsypuje do  jego soku tabletki nasenne. Niestety sok wypija Lidka…

Szkoła: Głupio się zachowałem, wybaczysz mi?