Szkoła: Jak uwierzyć w siebie, kiedy wokół tylu hejterów?
Szkoła
W 755 odcinku Szkoły: Dwie dziewczyny z klasy mają niską samoocenę. Siostra jednej z uczennic organizuje sesję zdjęciową, która ma pomóc im uwierzyć, że są piękne. Zobacz pełen odcinek na player!

Zosia Lisiecka i Ania Biernat z 8a podstawówki mają kompleksy i wmawiają sobie, że są nieatrakcyjne. Starszą siostra Ani organizuje nastolatkom profesjonalną sesję fotograficzną, żeby dziewczyny zobaczyły, jakie są ładne i wyjątkowe. Nie podoba się to koleżance z klasy dziewczyn. Amelia hejtuje uczennice.

Szkoła: Mówisz tak tylko bo nam zazdrościsz!