Szkoła: Pieniądze receptą na udaną przyjaźń?
Szkoła: Nie uwierzę, że ma tyle hajsu do póki nie zobaczę!
W 758 odcinku Szkoły: Uczennica okrada mamę i okłamuje koleżanki, że jest bogata. Czy opłaca się kłamać? Zobacz cały odcinek na player!

Nowa uczennica 7b Diana Karska chce zaimponować koleżankom i okłamuje je, że jest bardzo bogata. Twierdzi, że mama kupuje jej drogie rzeczy. Jedna z nastolatek jej nie wierzy i uważa za oszustkę. Diana chce udowodnić koleżankom, że naprawdę pochodzi z zamożnej rodziny, okrada mamę i chwali się pieniędzmi. Koleżanka chce je od niej pożyczyć, a kiedy Diana odmawia, postanawia je ukraść…

Szkoła: Zgubiłam całą kasę!