Szkoła PRZED EMISJĄ W TV: Drużyna jest najważniejsza! Czy aby na pewno?

Szkoła PRZED EMISJĄ W TV: Nie możesz zawieść drużyny!
W 769 odcinku Szkoły: Uczennica ma bardzo bolesne miesiączki,dziewczyna zażywa tabletki z kodeiną by móc grać w meczu siatkówki i ląduje w szpitalu. Czy pomoc przyjdzie na czas?

Natalia Boguta ma bardzo bolesne miesiączki. Uczennica zażywa dużo środków przeciwbólowych, ale te jej nie pomagają. Żeby móc zagrać w meczu siatkówki i nie zawieść drużyny, dziewczyna prosi koleżankę o przyniesienie jej silnego leku. Natalia przedawkowuje lekarstwo z kodeiną i mdleje. Wkrótce trafia do szpitala…

Szkoła PRZED EMISJĄ TV: Czy warto ryzykować zdrowie dla meczu?