Szkoła PRZED EMISJĄ W TV: Ten blog, to masa bzdur!
Szkoła PRZED EMISJĄ W TV: Plotkarskie portale, kopalnią wiedzy?
W 753 odcinku Szkoły: Nastolatka pisze anonimowo bloga, w którym złośliwie plotkuje na temat koleżanek. Czy ujdzie jej to na sucho? Zobacz w odcinku o 15:30!

Ósmoklasistka Jola Furlaga chce zostać dziennikarką. Dziewczyna zakłada anonimowego bloga, w którym opisuje szkolne skandale. Uczennice są wściekłe i chcą znaleźć autora plotek. By odwrócić podejrzenia od siebie i Aliny, Jola próbuje wrobić Kornelię,  a potem publikuje wpis o  tajemnicach swoich i przyjaciółki.

Szkoła PRZED EMISJĄ W TV: Ten blog, to masa bzdur!