Szkoła PRZED EMISJĄ W TV: Faceci są przereklamowani!
Szkoła PRZED EMISJĄ W TV: Musicie zobaczyć ten film!
W 767 odcinku Szkoły: Uczennica udaje, ze nie chce mieć chłopaka, kiedy zakochuje się w koledze mówi koleżankom, że chłopak ją prześladuje! Zobacz jak czy uda jej się odkręcić sytuację!

Kornelia Drzewicka mówi koleżankom, że nie będzie mieć chłopaka. Uczennica podoba się Jankowi ze starszej klasy i chłopak umawia się z nią na randkę. Kiedy koleżanki widzą Kornelię z Jankiem, ta wmawia im, że nastolatek się ją prześladuje. Dziewczyna ma nadzieję, że jej kłamstwo nie wyjdzie na jaw…

Szkoła: To będzie super randka!