Szkoła PRZED EMISJĄ W TV: Chciałam tylko walczyć z hejtem!
Szkoła PRZED PREMIERĄ W TV: Ty wiesz, co to jest tolerancja?
W 758 odcinku Szkoły: Licealistka postanawia bronić rudego kolegę przed nieistniejącym hejtem. Czy walka z wiatrakami ma sens? Zobacz już dzisiaj o 15:30!

Licealista Sebastian Brodzisz ma rude włosy, co bywa tematem żartów jego kolegów. Chłopak się tym nie przejmuje, ale jego koleżanka Nina jest przekonana, że trzeba go bronić przed hejtem. Po szkole rozchodzi się plotka, że Nina broni Sebastiana, bo się w nim zakochała…

Szkoła PRZED PREMIERĄ W TV: Chciałam tylko walczyć z hejtem!