Szkoła PRZED EMISJĄ W TV: Czy da się zarobić na streamingu?
Szkoła PRZED EMISJĄ W TV: A Ty, co jesteś gotowy zrobić za 1000 zł?
W 768 odcinku Szkoły: Uczeń prowadzi internetowy kanał live, żeby zarobić na grę. Czy to na pewno dobry pomysł? Zobacz pełen odcinek o 15:30!

Paweł Witczak z 1f zastanawia się, jak zdobyć pieniądze na nową grę. Chłopak wpada na pomysł, że będzie prowadził w necie relację na żywo ze szkoły. Chce, by internauci płacili mu za to, co oglądają. Aby przekaz był atrakcyjny prowokuje nauczyciela i innych uczniów. Wkrótce zaczyna zarabiać pieniądze i staje się coraz śmielszy. Gdy prowokuje starszych kolegów, zostaje pobity.

Szkoła PRZED EMISJĄ W TV: Czy streaming to na pewno dobry pomysł?