Szkoła PRZED EMISJĄ W TV: To wszystko jej wina!
Szkoła PRZED EMISJĄ W TV: Mam tego wszystkiego dość!
W 735 odcinku Szkoły: Ósmoklasista jest przekonany, że anglistka ma romans z jego tatą i niszczy nauczycielce samochód. Czy Pani Turczyn naprawdę ma romans? Sprawdź!

Rodzice ósmoklasisty, Kajetana Paczyńskiego, mają problemy w małżeństwie i ciągle się kłócą. Chłopak bardzo to przeżywa i zaczął sprawiać kłopoty. Uczeń podejrzewa, że jego ojciec ma romans z nauczycielką angielskiego, Anną Turczyn. Postanawia się zemścić na nauczycielce i maluje na szybie jej samochodu wulgarny napis…

Szkoła PRZED EMISJĄ W TV: Ona sobie na to wszystko zasłużyła!

Szkoła: Jesteś pewna, że to randka?

Szkoła: Jesteś pewna, że to randka?