Szkoła PRZED PREMIERĄ W TV: Czy najlepszy przyjaciel może być Twoim wrogiem?

Szkoła: Nie będę wszystkiego za Ciebie robić!

Rozalia Wrona z 8 c uważa Amelię Gąsior za swoją najlepszą przyjaciółkę. Nastolatka nie widzi, że pod pozorem przyjaźni koleżanka ją wykorzystuje. Wojtek Romaniuk, który bardzo lubi Rozalię, próbuje  jej uświadomić prawdziwy charakter Amelii. Wkrótce orientuje się jednak, jaka jest prawda. Tymczasem Amelia postanawia skłócić Rozalię z kolegami i koleżankami i w jej imieniu wysyła im obraźliwe wiadomości. Rozalia zostaje odrzucona przez klasę, a Amelia zapewnia ją o swojej przyjaźni

Szkoła: Uwielbiam pisać wypracowania!