Szkoła: Chciałem mu pomóc, a nie być dilerem!
Szkoła: Słyszałem, że ktoś tu się lubi zabawić...
W 716 odcinku Szkoły: licealista zaczyna sprzedawać narkotyki, bo brat okłamuje go, że musi spłacić dług u groźnych bandytów! Czy Jurek zaryzykuje dla brata? Oglądaj na player!

Szkoła: Albo hajs albo szpital!

Licealista z pierwszej klasy, Jurek Kolski, dowiaduje się, że jego starszy brat właśnie wyszedł z więzienia. Spotyka się z Dawidem i wierząc w jego kłamstwo, zgadza mu się pomóc. Dawid wmawia Jurkowi, że ma dług u groźnych bandytów i potrzebuje pieniędzy, dlatego chce, aby młodszy brat sprzedawał w szkole narkotyki. Jurek wie, że źle robi. Wkrótce o wszystkim dowiaduje się dziewczyna licealisty, która jest przerażona zachowaniem chłopaka i postanawia powiedzieć o wszystkim dyrektorowi szkoły…

Szkoła: Morda w kubeł, bo jak nie, to Cię potne!