Szkoła PRZED PREMIERĄ W TV: Ta dziewczyna jest najlepsza w szkole i ją uwielbiam!

Szkoła: To była gruba impreza...
W 716 odcinku Szkoły: licealista szuka dziewczyny, której imię wytatuował sobie podczas imprezy! Czy to była miłość od pierwszego wejrzenia? Zobacz cały odcinek!

Licealista z 2b, Maciek Petrus,  poprzedniego wieczoru był na imprezie, upił się i nic nie pamięta. Następnego dnia odkrywa, że wytatuował sobie na plecach imię „Kamila”. Nie ma jednak pojęcia, kim ona jest. Maciek postanawia odnaleźć dziewczynę. Jest przekonany, że chodzi o jedną z atrakcyjnych Kamil, które zna ze szkoły. Wkrótce okazuje się, że tą dziewczyną jest Kamila Nowak, z której do tej pory Maciek i jego koledzy wyśmiewali się. Chłopak zaczyna lubić Kamilę, jednak wstydzi się do tego przyznać. Dziewczyna dowiaduje się, że nastolatek ją obraził…

Szkoła: To ta jedyna!