Szkoła: Cała ta randka to jedna wielka ściema!
Szkoła: Muszę ich rozdzielić!
Dzisiaj w Szkole: Licealistka chce odzyskać swojego chłopaka, wzbudzając w nim zazdrość! Czy to na pewno jest dobry plan? Zobacz co zrobi by zrealizować swój plan!

Marcela Małyszko z licealnej 1d  dwa tygodnie temu zerwała ze swoim chłopakiem, bo uznała, że jest nieatrakcyjny. Nastolatka jest przekonana, że Grzesiek wciąż cierpi po rozstaniu. Nie wie, że chłopak zaczął spotykać się z Natalią Bogutą. Marcela jest wściekła i postanawia skłócić go z nową dziewczyną. Grzesiek ma dość zachowania Marceli i postanawia umówić ją ze swoim kolegą, by wreszcie dała mu spokój. Dochodzi do randki i nastolatka jest pewna, że Grzesiek będzie o nią zazdrosny. Załamuje się, kiedy dociera do niej, że to były chłopak ją umówił z Jankiem…

Szkoła: Ta randka to podpucha?