Aktualności

Szkoła: Cała ta randka to jedna wielka ściema!
Szkoła: Muszę ich rozdzielić! 
Dzisiaj w Szkole: Licealistka chce odzyskać swojego chłopaka, wzbudzając w nim zazdrość! Czy to na pewno jest dobry plan? Zobacz co zrobi by zrealizować swój plan!

Marcela Małyszko z licealnej 1d  dwa tygodnie temu zerwała ze swoim chłopakiem, bo uznała, że jest nieatrakcyjny. Nastolatka jest przekonana, że Grzesiek wciąż cierpi po rozstaniu. Nie wie, że chłopak zaczął spotykać się z Natalią Bogutą. Marcela jest wściekła i postanawia skłócić go z nową dziewczyną. Grzesiek ma dość zachowania Marceli i postanawia umówić ją ze swoim kolegą, by wreszcie dała mu spokój. Dochodzi do randki i nastolatka jest pewna, że Grzesiek będzie o nią zazdrosny. Załamuje się, kiedy dociera do niej, że to były chłopak ją umówił z Jankiem…

Szkoła: Ta randka to podpucha?
Szkoła: Ta randka to podpucha?

Szkoła to prawdziwa lekcja życia. To tu rodzą się pierwsze przyjaźnie i miłości, to w jej murach dochodzi do pierwszych konfliktów, problemów, bójek, zdrad i złamanych serc. Co wydarzy się w serialu „Szkoła” w najbliższym sezonie? Konflikty rodzinne, zawody miłosne, problemy z uzależnieniami, przemoc domowa to tylko niektóre problemy, z jakimi będą musieli zmierzyć się uczniowie i ich nauczyciele.

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Szkoła PRZED PREMIERĄ W TV: Czy najlepszy przyjaciel może być Twoim wrogiem?
Następny artykuł:

Szkoła PRZED PREMIERĄ W TV: Czy najlepszy przyjaciel może być Twoim wrogiem?

tvnpix