Szkoła PRZED EMISJĄ W TV: Akcja antynarkotykowa w Szkole!
Szkoła PRZED EMISJĄ W TV: Nie daję na kredyt!
W 754 odcinku Szkoły: Ósmoklasista dla większej uwagi starszego brata zażywa amfetaminę, po której dostaje zapaści. Zobacz jak zareaguje Grzesiek! Sprawdź to w odcinku o 15:30!

Uczeń 8c Rafał Gibas podziwia swojego starszego brata. Chłopak przypadkiem odkrywa, że Grzesiek chce kupić amfetaminę ale nie ma za co. Rafał postanawia mu pomóc i zdobywa pieniądze dla brata. Liczy, że tym mu się przypodoba. Ten jednak kolejny raz go ignoruje. Żeby zwrócić na siebie uwagę Grześka, Rafał zażywa amfetaminę…

Szkoła PRZED EMISJĄ W TV: Akcja antynarkotykowa w Szkole!