Szkoła: Ale będzie beka z tego zdjęcia!
Szkoła: Ona robi to specjalnie!
Licealistka robi wszystko, żeby wyglądać na wrzucanych do netu fotkach korzystniej od przyjaciółki. Czy ich przyjaźń przetrwa taką próbę? Zobacz odcinek Szkoły!

Renata Kosińska i Laura Mirecka z 1b liceum są najlepszymi przyjaciółkami. Uwielbiają robić sobie wspólne zdjęcia i umieszczać je w necie. Laura zaczyna zdawać sobie sprawę, że przyjaciółka z premedytacją robi jej brzydkie zdjęcia, żeby sama wyglądała korzystniej. Wojna dziewczyn nie podoba się ich chłopakom. Witek i Marcel postanawiają zerwać z nastolatkami.

SzkołaSzkoła