Szkoła: Od zawsze chciałam tańczyć!
Szkoła: Dziewczyno, jesteś świetna!
W 751 odcinku Szkoły: Licealistka wbrew matce startuje w castingu do zespołu znanej choreografki. Czy uda jej się dostać do grupy tanecznej? Zobacz odcinek na player!

Licealistka Zuza Machnicka marzy o tym, żeby tańczyć. Jej mama zabrania jej tego, bo uważa że dziewczyna za mało czasu poświęca nauce. W szkole odbywa się casting do zespołu tańca współczesnego. Zuza namówiona przez przyjaciółki postanawia wziąć w nim udział, wbrew zakazowi mamy.

Szkoła: Zuza jest najlepsza na świecie!