Szkoła PRZED EMISJĄ W TV: Przyjaźń za wypracowanie, to co mamy umowę?

Szkoła PRZED EMISJĄ W TV: Dobre serce, to nie wszystko!
W 771 odcinku Szkoły: Nowy uczeń podstawówki chce być lubiany przez kolegów z klasy, dlatego daje się im wykorzystywać. Czy uda mu się w ten sposób zdobyć sympatię kolegów?

Do klasy 7a podstawówki dołącza nowy uczeń, Daniel Mazurczak. Chłopakowi zależy na akceptacji kolegów z klasy, dlatego zgadza się pisać dla nich wypracowania. Okazuje się jednak, że jego prace nie są dobre. Uczniowie są wściekli na Daniela i żądają, żeby podmienił wypracowania na lepsze.

Szkoła PRZED EMISJĄ W TV: Te wypracowania są fatalne!